Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Акційні товари | Сізонні знижки old |
| Вік | 5 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років |
| Вікова група | 5-7 років, 8-13 років |
| Висота | 90-130 см |
| Діаметр | 25 см |
| Комплектація | Груша, рукавички |
| Найменування товару | Боксерський набір Profi Чемпіонський (MS 0332) |
| Стать | Для хлопчиків, Унісекс |
| Виробник | Prof1 |
| Розмір паковання | 13 х 45 х 51 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Активний відпочинок Profi |
| Торгова марка | Prof1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 601 ₴
