Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 12 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років |
| Додатково | Ремкомплект |
| Максимальне допустиме навантаження | до 54 кг |
| Найменування товару | Батут надувний Intex Замок (48259) |
| Особливості | Дно надувне |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 175 х 175 х 135 см |
| Розмір паковання | 55 х 41,5 х 17 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Батут надувний |
| Торгова марка | Intex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 964 ₴







