Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.3 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 6 років, 7 років, 8 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 5-7 років, 8-13 років |
| Додатково | Сетка, мяч, мешки |
| Найменування товару | Гра Intex Волейбол на воді (56508) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 239 х 91 х 64 см |
| Розмір паковання | 23 х 20 х 8 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Іграшки надводні |
| Торгова марка | Intex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 093 ₴



