Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 8.2 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки, 5-7 років |
| Додатково | Гірка, надувні іграшки, ремкомплект |
| Найменування товару | Ігровий центр Intex Планета Динозаврів (57135) |
| Об'єм басейну | 290 л |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 302 х 229 х 112 см |
| Розмір паковання | 42 х 37,5 х 16,5 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Ігровий центр надувний |
| Торгова марка | Intex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 197 ₴






