Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Вік | 6 років, 7 років, 8 років, 9 років |
| Вікова група | 5-7 років, 8-13 років |
| Додатково | М'яч |
| Матеріал | Вініл |
| Найменування товару | Гра Intex Коміра для футболу та водного поло (58507) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 124 х 84 х 76 см |
| Розмір паковання | 25 х 23 х 9,5 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Іграшки надводні |
| Торгова марка | Intex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 423 ₴


