Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Виробник | Intex |
| Тип | Насос |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Да |
| Вага | 1,7 кг |
| Комплектація | Електричний насос, адаптери, комплект насадок різного діаметра 3 шт. |
| Найменування товару | Насос електричний Intex акумуляторний з насадками (66642) |
| Живлення | від мережі 220-240V/від машини 12V |
| Споживана потужність | 78 Вт |
| Розмір паковання | 19,5 х 14,5 х 12,2 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Насос, Фільтри й аксесуари |
| Торгова марка | Intex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 974 ₴





