Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Виробник | Bestway |
| Тип | Насос |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Сезонні знижки |
| Вага | 0,96 кг |
| Вікова група | 14 і більше років |
| Найменування товару | Насос ручний Bestway (62030) |
| Об'єм | 3,5 л |
| Розмір | 48 см |
| Розмір паковання | 49,5 х 20,5 х 12 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Насос |
| Торгова марка | Bestway |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 043 ₴


