Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 7.1 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років |
| Додатково | Гірка, надувні іграшки, ремкомплект |
| Найменування товару | Ігровий центр Intex Джунглі, басейн (57161) |
| Об'єм басейну | 493 л |
| Особливості | Дно ненадувне |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 244 х 198 х 71 см |
| Розмір паковання | 41 х 39 х 18 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Ігровий центр надувний |
| Торгова марка | Intex |
| Форма | Прямокутний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 261 ₴







