Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Виробник | Intex |
| Тип | Насос |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 г |
| Додатково | 3 насадки |
| Комплектація | Електричний насос, комплект насадок різного діаметра 3 шт. |
| Найменування товару | Насос електричний Intex з насадками (66636) |
| Живлення | від машини 12V |
| Споживана потужність | 78 Вт |
| Розмір паковання | 14,5 х 14 х 12,5 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Насос |
| Торгова марка | Intex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 226 ₴




