
Ігровий надувний центр Intex Динозавр з розбризкувачем, гіркою й іграшками (57444)
4 190 ₴
- В наявності
- Код: 57444
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 10.5 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 2 роки, 3 роки, 4 роки |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки |
| Додатково | Ремкомплект, зливний клапан |
| Максимальне допустиме навантаження | до 81 кг |
| Найменування товару | Ігровий надувний центр Intex Динозавр з розбризкувачем, гіркою й іграшками (57444) |
| Об'єм басейну | 310 л |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 249 х 191 х 109 см |
| Розмір паковання | 13 х 46 х 36 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Ігровий центр надувний |
| Торгова марка | Intex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 190 ₴


