Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 17.5 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років |
| Вікова група | 5-7 років, 8-13 років |
| Комплектація | Водограй, 6 посилених ручок, клапан для накачування, адаптер для подавання води до фонтана |
| Максимальне допустиме навантаження | до 80 кг |
| Найменування товару | Ігровий центр Intex (58849) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 333 х 206 х 117 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Ігровий центр надувний |
| Торгова марка | Intex |
| Колір | Біло-синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 232 ₴



