Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Виробник | Intex |
| Тип | Насос |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12 В |
| Вага | 3,3 кг |
| Найменування товару | Насос електричний Intex (68609) |
| Живлення | від мережі 220-240V |
| Розмір паковання | 27 х 17 х 14 см |
| Тип товару | Насос |
| Торгова марка | Intex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 000 ₴


