Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 16.75 кг |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 218 см (весла) |
| Додатково | Весла, ручний насос |
| Максимальне допустиме навантаження | до 180 кг |
| Найменування товару | Човен надувний Intex EXPLORER-K2 KAYAK (68307) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 312 х 91 х 51 см |
| Розмір паковання | 60 х 42 х 35,5 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Човен надувний |
| Торгова марка | Intex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 659 ₴





