-69%

Піжама жіноча Polkan Різнокольоровий 243R24494 S (122558_852980) (1771603)
2 620,10 ₴
815 ₴
- В наявності
- Код: 1771603
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
| Заміри виробу: | |
| Розмір | S |
| Довжина виробу (верх) | 55 см |
| Довжина виробу (низ) | 27 см |
| Напівобхват стегон | 46 см |
| Напівобхват грудей | 41 см |
| Напівобхват пояса | 28 см |
| Довжина по внутрішньому шву | 10 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brand |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рукава | Без рукавів |
| Колір | Різнокольоровий |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Розмір | S |
| Сезон | Демісезонний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 815 ₴

