
Плойка для волосся BaByliss PRO Curling Tong діаметр 19 мм, чорна (C319E)
2 088 ₴
- В наявності
- Код: 1574126
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Плойка BaByliss Curling Tong C319E — чудовий вибір для об’ємних укладань. Вона підсилює блиск волосся та формує елегантний завиток без зайвих складнощів.
Переваги пристрою
- 10 температурних режимів.
- Швидкий нагрів.
- Покриття Sublim’touch.
BaByliss Curling Tong C319E — функціональність, комфорт і стиль.
Вага: 250 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Тип | Плойки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість температурних режимів | 10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація нагріву | LED |
| Вага | 250 г |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Діаметр | 19 мм |
| Живлення | Від мережі |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Болгарія |
| Нагрівальний елемент | Кераміка |
| Особливості | Автоматичне вимкнення, Обертовий шнур, Регулювання температури |
| Потужність | 90 Вт |
| Призначення | Для вертикальних локонів, Для горизонтальних локонів |
| Сфера використання | Професійний |
| Температура нагрівання | 110 - 180 °C |
| Форма плояння | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 088 ₴

